הפקת אירועים עסקייםחשיבותה של הפקה מקצועית

מושבים אקדמיים, כנסים בינלאומיים ואירועים עסקיים בעלי חשיבות מרכזית מצריכים היערכות מקדימה הולמת. הפיתוחים הטכנולוגיים, המכשור המתקדם ואוכלוסיית היעד של אירועים רמי דרג מחייבים הפקת אירועים עסקיים באופן מקצוע, את הבחירה האולטימטיבית של מקום לאירוע, תכני האירוע וכל האלמנטים המרכיבים אותו.

הפקת אירועים עסקיים בישראל

מזג האוויר הים תיכוני אינו מקל על עריכת אירועים מושלמים. כנסים בינלאומיים ואירועים עסקיים עלולים להתגלות כלא נעימים עבור המשתתפים בשל היערכות לא מספקת לאפשרות של מזג אוויר לא נעים ותכנון לא מקצועי של האירוע. מרכז כנסים הינו בחירה מועדפת ברוב המקרים שכן הוא מציע אולמות כנסים כמו גם חללים פתוחים וניתן לבחור במה שמתאים לאופי האירוע, לעונת השנה וכו'. בהתחשב במאפייני מזג האוויר בישראל בחודשי הקיץ, במידה ומדובר באירוע בחוץ חשוב מאוד לדאוג לשירותי השכרת אוהלים שיהיו מקורים וממוזגים וכן בגודל המתאים. כדאי לוודא כי משתמשים בשירותים מקצועיים להפקת האירוע. איש מקצוע מנוסה יידע להעריך את תנאי המקום וגודל השטח, ובהתאם לכך גודל האוהל הדרוש, להתאים את עיצוב האירוע לאופי המתחם ולבחור באופן מדוקדק את האלמנטים המהותיים ליצירת חוויה הרמונית מושלמת אצל האורחים.

התייחסות לפרטים הקטנים ביותר

הפקת אירועים עסקיים באופן מקצועי אינה מסתמכת על הערכות בלבד. יש להעניק חשיבות לכל גורם באירוע, מסוג חומר האוהל עד לעיצובו וגודלו, תוך שמירה על סנכרון מלא עם כל הגורמים הסובבים בכל רגע נתון. הפקת אירוע מושלם כוללת את ההתאמה המושלמת בין סוג האוהל המעוצב לאופי הייחודי של האירוע, גופי התאורה המתאימים לסגנון הכללי ולסביבה החיצונית, תוספות שונות כגון וילונות, שולחנות ובמות וכן שילוב מערכות חכמות ההופכות את האירוע כולו לחוויה בלתי נשכחת.

שילוב אלמנטים יוצאי דופן לאירוע של השנה

ידוע כי העולם נחווה באמצעות חמשת החושים. אין מתאים מאירוע יוקרה ליצירת חוויה רב חושית שתמחיש את הדר האירוע ואת חשיבותו. אוהלים מיוחדים, אשר משמשים כתפאורה יוצאת דופן, אפקטים מרהיבי עין וטכנולוגיות מקצועיות פרי “הבית החכם” מאפשרות לחברות המקצועיות בתחום להעניק לעורכי האירוע ולאורחים עצמם את החוויה האולטימטיבית בכנס עסקי או מקצועי, במושב אקדמי רב משמעות ואפילו בוועידה בינלאומית.

שילוב יצירות אמנות / כוחו של הפוסט מודרניזם

על מנת ליצור אירוע בלתי נשכח ניתן לשלב בו אלמנטים יצירתיים, יצירות אמנות עכשוויות ואלמנטים פוסט מודרניים יצירתיים בעיצובם המעניקים לאירוע טוויסט ייחודי המאפיין אותו בלבד. תודות לתקופת הפוסט מודרנה, העשרת האירוע באמצעות אלמנטים יצירתיים חיצוניים על גבי אוהל האירוע הינה מקובלת, רצויה וראויה להערכה.