אולמות כנסים ומתחמים

וואהל סנטר הינו מרכז כנסים ואירועים עסקיים הממוקם ברמת גן – מול אוניברסיטת בר-אילן. הבניין עוצב ייחודית ע”י האדריכל הנודע דניאל ליבסקינד, מהאדריכלים המוערכים ביותר בעולם ויוצרו של ה-ground zero בניו יורק. על עיצובו זה זכה לפרס כאחד מעשרת המבנים היפים בעולם.

המבנה הארכיטקטוני יוצא הדופן מציע חללים גדולים ומעוצבים – פואיה רחב ומרשים להתכנסות ולכיבוד, אודיטוריום מרהיב ביופיו המתאים לאירועים בכמות של 250-800 משתתפים, אודיטוריום נוסף המתאים ל-200 משתתפים ושני אולמות כנסים ואירועים עד 200 משתתפים. המבואה במרכז כנסים וואהל סנטר יכולה לשמש מרחב התכנסות של כ-900 מ' מודולרי, אשר ניתן להקטינו ע"י סגירת אולמות כנסים 1 או 2. החלל מתאים לאירועים רבי משתתפים ולתערוכות. לשטח מבואה זה מצורפת מרפסת של כ-200 מ'. לחצו לצפייה בשרטוט המבואה.

חללי המרכז מותאמים לקיום כנסים פרטיים ועסקיים, אירועים עסקיים, תרבותיים ואומנותיים. המבנה תוכנן בקפידה והוא מצויד במערכת אלקטרו-אקוסטית מהחדישות בעולם. לחצו לצפייה במפרט מיתוג של מרכז כנסים וואהל סנטר.

מרכז כנסים וואהל סנטר מעמיד לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנכון לסייע וללוות כל אחד משלבי האירוע. הינכם מוזמנים לערוך את האירוע הבא במקום שהוא לא רק אולם כנסים ואירועים אלא גם מבנה תרבותי נדיר ביופיו.

אודיטוריום מפואר ל- 800 איש

אולם קולנוע ל- 200 איש

אולם כנסים שטוח ל- 180 איש

אולם כנסים עם מדרגים ל- 120 איש

חדר וי אי פי לישיבות עסקיות

אמפי פארק

פארק האחדות הוא מתחם מדהים לאירועי קיץ מכוונים וייחודיים שממוקם בקמפוס הצפוני של אוניברסיטת בר-אילן. במתחם הפארק, אשר יכול להכיל עד 3,000 מוזמנים, מדשאה רחבת ידיים וגינות נוי עם נקיקי מים. את המדשאה חוצה שדרת אבן מרהיבה משובצת בפסלים. שפת אבן מוגבהת מאפשרת ישיבה לאורכה של השדרה היפה.

השדרה בת ה – 13 דונם מובילה אל אמפי מפואר עצום בגודלו, אשר מקושט במזרקות מים. באמפי המאופיין בעיצוב חדשני ואוירה ייחודית, ניתן לערוך מופעי ענק תחת כיפת השמיים. האמפי כולל מטבח מאובזר, חדרי הפקה וחדרי אומנים.

יתרון ייחודי של פארק האחדות הוא היכולת לתכנן אירוע שמשלב בין עסקים להנאה (business & Pleasure). לדוגמה, אירוע עסקי שבחלקו הראשון הקהל יוזמן לאזור השדרה והמדשאה, ייהנה מביתנים או מתערוכה שמוצגת במקום, ויתכבד בארוחה (בסגנון מסתובבים או סביב שולחנות); ובחלקו השני, גולת הכותרת של האירוע, יעברו האורחים אל האמפי וייהנו ממופע ברמה גבוהה.

  • אמפי פארק מרכז כנסים וואהל סנטר
  • convention center tel aviv
  • אמפי פארק מרכז כנסים ואירועים וואהל סנטר
  • אמפי פרק - וואהל
  • מרכז כנסים וואהל סנטר - אמפי פארק