אולם כנסיםכל מי שאי פעם הפיק אירוע יודע כי מדובר במחויבות מלאה ליצירה המושלמת. הסוד להצלחת אירועי כנסים ותערוכות הינו ביכולת ההתבדלות ויצירת ייחודיות בולטת ומורגשת במהלך האירוע ולאחריו. אירוע מוצלח תלוי בלא מעט פרמטרים המצריכים את היכולת לראות את התמונה כולה: לרדת לפרטים הקטנים ביותר וכן לראות את האפקט המקיף של האירוע והשלכותיו לטווח הארוך.

האירוע המושלם תלוי בלא מעט פרמטרים כגון אופי האורחים המוזמנים, בחירת מקום לאירוע, הכנת התכנית בצורה מקצועית, יצירת התפאורה המתאימה, המזון המוגש ובחירת המשקאות המתאימים ופרמטרים רבים נוספים. בין האלמנטים המרכזיים המשפיעים על רמת האירוע לא ניתן להתעלם מהריהוט, המשפיע על תחושת הנוחות ומשתלב בעיצוב האירוע הכללי. המאמר הבא מביא אליכם את הפרמטרים החשובים בבחירת ריהוט עבור כנסים ולתערוכות.

אחד מן האלמנטים ברשימת המטלות בעת תכנון כנסים ואירועים עסקיים הוא איתור שירותי השכרת כסאות לאירועים. כמעט ואין אירוע שלא מצריך ישיבה ופרט לאירועים שהולכים על המוטיב השאנטי, כולם משתמשים לשם כך בכיסאות. אז איך עושים את זה? התשובה היא הרבה יותר פשוטה ממה שנראה, ובעזרת מספר שאלות שנציג כאן תוכלו גם אתם למצוא להשכיר כסאות לאירועים.

במרבית המקרים, מרכז כנסים יספק כסאות וסידורי ישיבה. חשוב לוודא שהוא אכן יכול לספק עבורכם את הצרכים באופן מיטבי. השכרת אולם כנסים עם סידורי ישיבה, ציוד טכני כמו ציוד הגברה והקרנה וכו' יכול לחסוך למפיקי האירוע זמן וטרחה רבים שבאיתור ספקים נוספים.

פונקציונאליות – התאמה לאופי האירוע

כיצד ייראה האירוע העסקי שלכם? האם האורחים יעמדו או ישבו? האם האירוע יציע דוכנים לטייל ביניהם או שמא שורות כסאות לריכוז הצופים מול במה? אופי האירוע הינו בין הפרמטרים המרכזיים המשפיעים על בחירת הריהוט לכנסים ואירועים. הרהיטים הנבחרים צריכים לשרת את האורחים שלכם בצורה המושלמת: בין אם בישיבה על כסאות נוח או כסאות המסודרים ליד שולחנות, בין אם בכסאות בר ליד שולחנות גבוהים ל-small talks ומשקה קל ובין אם אין צורך בכסאות כלל.

עיצוב בשפה אחידה

כיצד צריכה להיראות התפאורה של כנסים ואירועים עסקיים? במידה וישנה אפשרות, רצוי לרכוש את הרהיטים באותו הקו העיצובי של התפאורה המעטרת את האירוע. לקטו אלמנטים קטנים המייחדים את השפה העיצובית וחזרו עליהם. אלו יכולים להיות נצנצים קטנים, פסי מתכת, עיטורים שונים במצבים מיוחדים ועוד. רהיטים המתכתבים עם תפאורת האירוע יעצימו את החוויה ויאפשרו לאורחים לחוש חלק ממשי מהאירוע עצמו.

צפי מוזמנים

חשוב תמיד להצטייד במספר גדול יותר של ציוד מהדרוש. אורחים לא צפויים, תקריות העלולות להתרחש במהלך האירוע או לפניו ולפגוע בהתנהלותו הטבעית, החלטות ארגוניות שיתקבלו ברגע האחרון ועוד – כל אלו מחייבים היערכות באמצעות ציוד ספייר.