אולם כנסיםשדרת ניהול טובה היא המפתח לארגונים מצליחים. על המנהלים מכל הדרגות להכיר את השווקים המשתנים, את העדכונים החדשים בתחומם ולדעת כיצד לנהל את העובדים בתוך מציאות משתנה תדיר. כנסי מנהלים, הנערכים פעמים רבות כחלק ממערך של ימי הכשרה לעובדים, כוללים לרוב הדרכות והרצאות והם מהווים דרך מצוינת להתעדכן, ללמוד, להתפתח וכתוצאה מכך לפתח את הארגון.

מרכז כנסים מקצועי הינו אופציה מועדפת כמקום לאירוע דוגמת כנסי מנהלים, משום שהוא מאפשר להעביר את כל החומר בזמן הנתון, בתנאים טובים ונוחים הן למשתתפים והן למרצים.

ארגון כנסי מנהלים

כנסי מנהלים נערכים בכל סוגי הסקטורים. הם כוללים עדכונים בתחום המקצועי, כגון פיתוח והשקת מוצר חדש, פתיחת שווקים חדשים, כלי ניהול ופיתוח ועוד. סדנאות והרצאות העוסקים בשיפור פרקטיקות עבודה וניהול, לאו דווקא מועברות על ידי אנשי מקצוע מן התחום המקצועי אליו שייכים המשתתפים, אלא על ידי מרצים חיצוניים המתמחים בנושא זה.

הפקת אירועים עסקיים כגון אלה צריכה להיות מתוכננת היטב, שכן מדובר על אוכלוסייה בעלת לוח זמנים צפוף. יש לדאוג למיקום נוח כגון אולם כנסים במרכז, היכול לספק את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל ממיקום נוח ונגיש, דרך חללי הרצאות וקבלות פנים ועד לציוד הרצאות משוכלל ומקצועי.

מקום לאירוע עבור כנסי מנהלים

כאשר מתכננים כנס מנהלים, יש לשים לב לכמה נקודות חשובות, שיבטיחו את הצלחת האירוע והאפקטיביות של המסרים המועברים בו:

  • מיקום נוח – יש לחפש אולם כנסים במרכז, כדי שהגישה למקום תהיה נוחה, הן של המנהלים והן של המרצים והמדריכים. מיקום מרכזי מבטיח הגעה בזמן ונוכחות מלאה. מיקום האולם חשוב שכן פעמים רבות מגיעים המנהלים ליום העיון מפגישות, או ממשיכים למקום העבודה לאחר מכן.
  • אבזור מלאמקום לאירוע מקצועי כולל אבזור מלא של כל הציוד האלקטרוני, המחשוב והציוד המשלים. ימי הכשרה לעובדים כוללים הרצאות, מצגות ועוד, ויש לוודא כי במקום יש מערכת הגברה שפועלת, קו אינטרנט מהיר ועוד.
  • תנאי אירוח ברמה גבוהה – כנס מנהלים הינו אירוע שמבקשים לתת לו נופך יוקרתי מעצם המעמד המקצועי של משתתפיו. לכן חשוב לבחור עבור אירועים מסוג זה מרכז כנסים, מקום אשר מיועד לארח אירועים מסוג זה, משדר יוקרה ומספק את התנאים הנדרשים, ביניהם אולמות וחללים מסודרים ויפים, מערכת מיזוג אוויר תקינה, שירותים נגישים, חניה נוחה ועוד.
  • אולמות כנסים – ימי הכשרה לעובדים כוללים פעמים רבות הרצאה אחת מרכזית ולאחר מכן הדרכות וסדנאות מפוצלות. לכן על מקום לאירוע כזה צריך לכלול כמה אולמות כנסים בגדלים שונים בכדי לאפשר קיום מספר הרצאות וסדנאות במקביל. עבור ההרצאה המרכזית, חשוב שהמקום יכיל אודיטוריום מאובזר אשר יוכל להכיל את מספר המשתתפים הצפוי. כמו כן, יש לוודא שבמקום אולמות או חללים בהם אפשר יהיה לערוך קבלת פנים, כיבוד קל או ארוחת צהרים וכדומה.

כל הנקודות הללו הן תנאי להצלחת כנסי מנהלים. מקום מקצועי הנמצא במיקום טוב, יכול לספק את כל התנאים הדרושים לקיום אירוע מוצלח.

מרכז וואהל הינו מרכז כנסים אשר ממוקם במרכז הארץ, בצמוד לאוניברסיטת בר אילן ברמת גן. המקום כולל מספר אודיטוריום המכיל עד 800 מקומות, אולמות כנסים נוספים בגדלים שונים וכן חללים מקורים ופתוחים נוספים.