מרכז כנסים וואהל סנטרנטוורקינג זו שיטה מצוינת לבעלי עסקים קטנים כגדולים לחשוף את העסק שלהם למספר אנשים גדול, ליצור קשרים עסקיים ושיתופי פעולה. חשוב כי אירועים כאלו יתקיימו במקומות נגישים ונוחים, וכי האירוע יתקיים באווירה נינוחה וטובה.

וואהל סנטר הינו מרכז כנסים אשר מציע אולמות וחללים בגדלים שונים המיועדים למטרה של הפקת אירועים עסקיים מכל הסוגים, ובכלל זאת אירועי נטוורקינג.

מהם אירועי נטוורקינג

אירועי נטוורקינג מבוססים על חשיפת העסק לכמות גדולה של אנשים, במפגשים הנערכים בתדירות קבועה. לרוב ארגונים המציעים נטוורקינג מאפשרים להיות רשומים בהם תמורת דמי חבר שנתיים, וכך יכול החבר לנדוד בין קבוצות נטוורקינג שונות ברחבי הארץ ולספר על העסק שלו. בדרך כלל כוללים אירועים אלה הצגה עצמית של כשישים שניות, הרצאה של חבר מרכזי על העסק שלו, סבב המלצות וחוות דעת. בסופם של המפגשים הללו ניתן זמן למינגלינג לצורך היכרויות אישיות, יצירת שיתופי פעולה וסגירת עסקאות.

אירועי נטוורקינג הם הזדמנות מעולה להכיר אנשים מתחום העיסוק המקביל ואנשים הצורכים את השירות או המוצר של בעל העסק. אירועים כגון אלה הנערכים במקומות נוחים ונגישים הם המבוקשים ביותר בקרב חברי הקבוצות.

מקום לאירוע נטוורקינג

בתחומים רבים בשוק, אנשי עסקים מגיעים לא פעם לאירועי נטוורקינג מכל רחבי הארץ. לכן חשוב לשים את הדגש על היבטים אלה כאשר מארגנים אירוע כזה:

  • חניה נוחה ונגישות – חשוב לבחור מקום לאירוע שהינו נגיש הן בתחבורה ציבורית והן ברכב פרטי. בין אם אנשים מגיעים במהלך שעות הבוקר או לאחר שעות העבודה, הם לא מעוניינים להגיע למקום מהר ובקלות, ואם הינם מגיעים עם רכבם הפרטי, הם אינם מעוניינים לבזבז זמן על חיפוש של חניה באזור.
  • תנאים נוחים – חשוב כי מרכזי כנסים אשר מארחים קבוצות נטוורקינג יספקו את כל צרכי האירועים ויהיו נעימים לשהייה, כולל שירותים נקיים, נקודות חשמל, אביזרים למצגת מחשב, תאורה טובה, מזגן המספק קירור בקיץ וחימום בחורף ועוד.
  • חלל מרווח – מקובל כי במהלך פגישות הנטוורקינג מתקיימות פגישות אישיות בין המשתתפים, כדי להציג עצמם וכדי לסגור עסקאות. חשוב לבחור אולם כנסים במרכז עבור מקום מפגש לאירועי נטוורקינג אשר יהיה גדול ומרווח דיו גם לשלב המינגלינג ולאפשר שיחות אישיות בנוחות.

היבטים אלה ואחרים חשובים לארגון מוצלח של אירועי נטוורקינג. כאשר קבוצה מקפידה לבחור מקום הולם למפגשי הנטוורקינג שלה, עולה הסיכוי כי יגיעו אליה הרבה אורחים וחברי הקבוצה מעלים את הסיכוי שלהם להיחשף לבעלי עסקים רבים.

מקום לאירוע במרכז

אם הנכם מחפשים מקום לאירוע במרכז, וואהל סנטר, הינו מרכז כנסים אשר ממוקם ברמת גן בסמיכות לאוניברסיטת בר אילן. המרכז כולל את כל השירותים והנוחות לקיום מפגשי נטוורקינג. יש ברחבי הארץ קבוצות נטוורקינג רבות המציעות למשתתפים מפגשים כדי לחשוף את מהות העסק שלהם והתחרות רבה. בעלי עסקים בודקים בקפידה את המקום שבו מתרחש מפגש הנטוורקינג ומעדיפים בבירור מקומות נגישים ונוחים, כדי להעביר את זמן המפגש בנוחות המרבית. הדבר נכון גם למשתתפים המביאים אתם מצגות וזקוקים למסכים ולנקודות חשמל זמינות ונוחות.

מרכז וואהל מציע אולמות כנסים וחללים נוספים בגדלים שונים, החל מחדר VIP המאפשר ישיבות עסקית מצומצמות של כ-20 איש לכל היותר ועד לאודיטוריום מרווח היכול להכיל עד 800 איש ומשמש להרצאות ופאנלים ואף אמפי פארק היכול להכיל עד 3000 אורחים.