אולם כנסים במרכז - וואהל סנטר

מחפשים את המקום המושלם לכנס או כל אירוע עסקי אחר? אחד השלבים העיקריים בהפקת אירוע עסקי כרוך בבחירת המקום בו יערך האירוע, ולהחלטה זו יכולה להיות השפעה רבה על הצלחת האירוע בסופו של דבר. ברוב המקרים, מומלץ לבחור אולם כנסים במרכז. מהם היתרונות שבבחירת אולם כנסים במרכז? כיצד לבחור את המקום לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר? מה צריך לקחת בחשבון לפני שמתחילים בהפקת האירוע? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מדוע אולם כנסים?

הפקת אירוע עסקי, ובוודאי אירוע בעל אופי רשמי או שיווקי, הינה שונה מהפקת אירוע משפחתי כגון חתונה או בר מצווה. אופי האירוע שונה, כמו גם התוכן של האירוע. בהתאם לכך יש צורך פעמים רבות בבמה להעברת הרצאה או מצגת ואמצעים טכניים לצורך כך. יתכן ובאירוע שיווקי יש צורך במספר דוכנים עם תשתית מתאימה. גם אופי השירותים שתספק חברת קייטרינג יהיה לרוב שונים.

בכדי להבטיח הצלחה של אירוע עסקי, חשוב לשכור מקום לאירוע אשר מנוסה באירועים דומים ויכול לספק את כל השירותים שיאפשרו תפעול כנס או כל אירוע אחר ובכלל זאת קבלת האורחים, תמיכה שוטפת במהלך האירוע, תשתית לאמצעים טכניים נדרשים וכדומה. במילים אחרות, מקום לכנס או לאירוע עסקי אחר צריך לספק צרכים שונים, בעיקר באירועים עסקיים גדולים בהם יש צורך במספר חללים בעלי מאפיינים שונים שיאפשרו להוציא לפועל מרכיבים שונים של האירוע, ובוודאי אם מדובר על מספר פעילויות שיתרחשו במקביל.

מרכז כנסים מציע מגוון אולמות כנסים וחללים ובכך מאפשר לכל חברה או עסק לבחור את כמות והרכב האולמות ו/או החללים הדרושים לו.

מדוע אולם כנסים במרכז?

כאשר אתם ניגשים לבחור מקום לאירוע, עליכם לבחון מאיפה צפויים להגיע האורחים (לדוגמה מאזור המרכז, מכל הארץ או אף מחו"ל), ומהו המיקום הטוב ביותר שיאפשר להם להגיע למקום בקלות ובנוחות. בנוסף, מהו המקום שישדר ויביא לידי ביטוי את הרושם שאתם רוצים ליצור באמצעות האירוע ולשייך לעסק/לחברה. בחירת מקום לאירוע במרכז למעשה תהווה פתרון מיטבי כמעט בכל תסריט, פרט לשם הדוגמה לאירוע מקומי של עסק קטן באזור הדרום או הצפון. היתרונות של בחירת מקום לאירוע במרכז על פני מקום באזור פריפריאלי יותר ברורים. ללא ספק בחירת מקום אירוע במרכז, אשר נגיש מעורקי התחבורה הראשיים כמו כביש 1, כביש 6 וכביש 4, יאפשר לאנשים מכל הארץ להגיע אליו בקלות וקרבתו לשדה התעופה מהווה יתרון אם צפויים להשתתף באירוע אורחים מחוץ לארץ. יתרה מכך, בחירת אולם כנסים במרכז תעניק לאירוע אופי מתקדם, עכשווי, מטרופוליטני ויוקרתי.

יתרון נוסף של בחירת אולם כנסים במרכז הינו בנגישות המידית של בעלי מקצוע וספקים נוספים ככל שיידרשו לטובת ההכנות לאירוע והוצאתו לפועל. אולמות כנסים מסוגלים להמליץ על ספקים ונותני שירות, דבר שיכול להקל על מפיקי האירוע ולחסוך עבורם זמן יקר.

אין עוררין שהפקת אירוע עסקי הינה תהליך מורכב, החל מבחירת מקום לאירוע, ספקים ובעלי מקצוע, תכנון והפקת תוכן ועד לשלבי ההוצאה לפועל וההתנהלות התקינה של האירוע עד לסיומו המוצלח. בכדי להבטיח את הצלחת האירוע ובמידה רבה גם להקל על משימת ההפקה, מומלץ לשקול השכרת אולם כנסים במרכז. מרכז כנסים בעל ותק וניסיון באירוח אירועים דומים לאירוע המתוכנן יספק בצורה הטובה ביותר את האולמות והחללים הדרושים לכם ואנשי הצוות שלו אף יוכלו לסייע בהפניה לספקים ואנשי מקצוע ובייעוץ לאור ניסיונם בעבר, ובכך לסייע בהצלחת האירוע.